تبلیغات
وبلاگ تفریحی و خبری آواكس نیوز - دستگیری واعترافات هولناک چند دختر و پسر در لانه وحشت +عکس


لینک باکس فان پاتوق
لینک باکس تهران 98
لینک باکس hitsfa
لینک باکس ببینین

عکس : دستگیری واعترافات هولناک چند دختر و پسر در باغ وحشت

عضای سابقه دار یک باند زورگیری که با کشاندن افراد به «لانه وحشت» در محل معروف به «باغ سبزی» اقدام به ارتکاب جرم می کردند در بازجویی های اولیه چگونگی ماجرای زورگیری را تشریح کردند.

عضای سابقه دار یک باند زورگیری که با کشاندن افراد به «لانه وحشت» در محل معروف به «باغ سبزی» اقدام به ارتکاب جرم می کردند در بازجویی های اولیه چگونگی ماجرای زورگیری را تشریح کردند.


به گزارش خراسان، دختر ۱۶ ساله ای که در لانه وحشت دستگیر شده است، به گزارش ماموران انتظامی ضمن اعتراف گفت: به دلیل این که جا و مکانی ندارم شب را به منزل «ج» رفته بودم که ناگهان اوایل صبح توسط ماموران کلانتری شهید رجایی مشهد دستگیر شدم.

وی ضمن اعتراف به ارتباط با برخی افراد درباره بریده شدن گلوی یکی از طعمه ها در لانه وحشت افزود: من خواب بودم وقتی بیدار شدم دیدم از گردن جوان ۲۴ ساله خون می آید البته افراد دیگری هم در منزل بودند.

زن ۲۲ ساله دیگری نیز که در این مکان دستگیر شده است، در اعترافات خود گفت: من برای استعمال موادمخدر به آن جا رفته بودم اما با افراد ارتباطی نداشتم.

وی اضافه کرد: من فقط دیدم که از گردن آن جوان خون زیادی می ریزد. او به شدت گریه و زاری می کرد و می گفت: پول هایم را پس بدهید!

«ه» جوان ۲۳ ساله ای نیز که در لانه وحشت توسط ماموران کلانتری شهیدرجایی و به اتهام مشارکت در زورگیری به دام افتاده است، هم گفت: من آن جوان را نزدم و از این که چه کسی او را با چاقو از ناحیه گردن مجروح کرده است هم خبر ندارم.

وی اضافه کرد: من به موادمخدر اعتیاد دارم و آن شب برای استعمال مواد به منزل «ج» رفتم.

این جوان در ادامه اعترافاتش گفت: زنجیری که از داخل منزل کشف شده متعلق به من است و من تنها اتهام زورگیری را قبول ندارم اما بقیه مواردی که در صورت جلسه نیروهای انتظامی عنوان شده است را قبول می کنم!

جوان ۲۲ ساله دیگری که بنا به گفته خودش کفاش است هم در بازجویی ها گفت: من به اتفاق دوستانم و برای استعمال موادمخدر به منزل «ج» رفته بودیم که توسط ماموران دستگیر شدم ولی من زورگیری نکرده ام.

یکی دیگر از اعضای این باند هم در اعترافات خود ضمن اقرار به داشتن اعتیاد گفت: صورت جلسه ای را که توسط نیروهای انتظامی تنظیم شده است قبول دارم ولی من فقط برای استعمال موادمخدر به آن جا رفت و آمد می کردم.

«ج» جوان ۳۷ ساله نیز اظهار داشت: آن جوان خودش با چاقو گلویش را برید و من با چاقو به گردن او ضربه ای نزدم و پول هایش را هم نگرفتم.

وی در پاسخ به این سوال که پس چه کسی این جرایم را انجام داده است به گفتن کلمه «نمی دانم» اکتفا کرد و افزود: آن شب من به همراه بقیه دوستانم و ۲ زن دستگیر شده در منزل بودیم اما به جز اظهارات شاکی پرونده بقیه موارد مانند ارتباط نامشروع را قبول دارم چون من گوشی تلفن همراه و مبلغ ۲۰۰ هزار تومان وجه نقد شاکی را از او نگرفته‌ام!

جوان ۲۶ ساله دیگری که در «لانه وحشت» دستگیر شده است ضمن اعتراف به استعمال موادمخدر در منزل «ج» گفت: در حالی که ۲ خانم در منزل «ج» بودند من برای استعمال موادمخدر به آن جا رفتم و قبول دارم که ۲۰۰ هزار تومان پول و گوشی تلفن همراه شاکی را از او گرفته اند اما این که چه کسی این کار را انجام داده است اطلاعی ندارم!

گزارش خراسان در این باره حاکی است: ساعت ۷:۳۰ روز شنبه گذشته و در پی اعلام شکایت جوان ۲۴ ساله ای که با سر و صورت خونین به کلانتری شهید رجایی مشهد رفته بود راز زورگیری در «باغ سبزی» بر ملا شد.

این جوان در حالی که خون از گلویش می‌چکید به سرهنگ «عباسی نیا»، رئیس کلانتری شهید رجایی گفت: اعضای این باند مرا به خانه ای در «باغ سبزی» کشاندند و یک شب به زور مرا نگه داشتند و صبح روز بعد ضمن آن که گلویم را با چاقو بریدند مبلغ ۲۰۰ هزار تومان وجه نقد و گوشی تلفن همراهم را گرفتند و مرا رها کردند.

سرهنگ پاسدار احد کریمی (رئیس پلیس مشهد) ضمن تایید این خبر به خراسان گفت: در بررسی های انجام شده مشخص شد که اعضای این باند خطرناک با طعمه قراردادن ۲ زن، برخی از افراد را به منزلی در کنار کوچه ای معروف به «باغ سبزی» می کشاندند و سپس دیگر اعضای باند از آنان زورگیری می کردند.

سرهنگ کریمی از شهروندان خواست تا چنانچه مورد اغفال اعضای این باند واقع شده اند برای شناسایی متهمان و اعلام شکایت به کلانتری شهید رجایی مراجعه کنند. وی به شاکیان اطمینان داد هویت و شکایت آنان در کلانتری محفوظ می ماند.

عکس : دستگیری واعترافات هولناک چند دختر و پسر در باغ وحشت
طبقه بندی: سیاست، 
ارسال توسط MHDashti
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا ایران به جام جهانی صعود می کند یا خیر ؟

تبلیغات

پاوربالانس اصل

هیتسفا
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

> کرم 4منظوره کینگ سایز

32,000 تومان

> كرم كینگ سایز:افزایش قطر وسایز عضو مردان

39,000 تومان

> قطره خوراكی اسپانیش فلای : ویژه بانوان

29,000 تومان

> مستند بعد پنجم - رازهای ماورا الطبیعه

5,000 تومان

> گن یا تی شرت لاغری مردانه

34,000 تومان

> كرم حجم دهنده و فرم دهنده سینه والنسی

29,000 تومان

> قرص بلک کینگ کونگ(black king kong),

52,000 تومان

> ژل مقاربتی اینتیمو با مجوز بهداشت ایران

29,000 تومان

> ست تاپ و شورت Q.Girl

15,000 تومان

> ست ورزشی دخترانه ی NBB

21,000 تومان

> پوشش تاخیری میوه ای سیمپلكس : ویژه مردان

18,000 تومان

> سفید كننده و رفع تیرگی زیر بغل و كشاله ر

22,000 تومان

> سی دی آموزش نرم افزار حسابداری رافع 7

18,000 تومان

> اسپانیش فلای افزایش میل بانوان

35,000 تومان

> پکیج ترک سیگار:الکترواسموک-چسب ترک-فیلتر

70,000 تومان

> قرص لاغری 100% گیاهی سوپر اسلیم

60,000 تومان

> 950ساعت آموزش زبان انگلیسی Rosseta Stone

12,000 تومان

> آمپول جنسینگ ضد ریزش و تقویت کنند موی سر

74,000 تومان

> درمان ریزش موهای سر با پروتکسان

140,000 تومان

> دستگاه ترک سیگار - الکترو اسموک

30,000 تومان

> ترك سیگار با ELECTRO SMOKE الکترو اسمو

70,000 تومان

> ادکلن 212 for men

36,000 تومان

> نچرال بونتی-افزایش قد-naturalbounty

168,000 تومان

> مجموعه بازگویی رازهای شعبده بازی Mask

9,000 تومان

> از بین برنده سفیدی مو -استراتژی

30,000 تومان

> ادکلن Shalis Man

23,000 تومان

> شلوارك لاغری سونا پنس

50,000 تومان

> ادکلن جاگلر مردانه

20,000 تومان

> روغن برنزه نارگیل گارنی اصل

28,000 تومان

> رنده برقی کنوود انگلستان KENWOOD

50,000 تومان

ابزار وبمستر

قالب وبلاگ